Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
След епилиране жените духват епилатора, както каубой на пистолета след изстрел.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Млада жена при врачка: - Преди пет години бях при теб и ти ми предсказа, че ще имам мъж и пет деца. - Е? - Ами наистина вече имам пет деца, сега кажи кога ще имам и мъжа?
Разни
03.10.2017
2,479 прегледа
Следващ →
Още вицове
Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо.
Един човек си нямал нищо друго освен една овчица. Нещеш ли един ден овцата изчезнала.Човекът тръгнал да я търси и по пътя срещнал един образ който си копаел нивата. Попитал го дали не му е виждал овчицата, а той му казал да не го занимава, защото имал само два реда да прекопае и си тръгва. Отчаян човекът продължил по пътя и срещнал друг човек с колело. Попитал го: - Да си виждал една овчица, защото изгубих моята, а тя ми е всичко на този свят. Попитах онзи дето копае, а той ми каза да не го занимавам с моята лична драма, защото са му оставали два реда да прекопае и си тръгва. Човека с колелото го погледнал изпитателно, погледнал и онзи, който копаел и казал: - Вие двамата май искате да ми откраднете колелото, а???
- Ало! Мими, ти ли си? Купих билети за театър! - Супер! Почвам да се приготвям. - Правилно правиш! Ще успееш, билетите са за утре.
Баща води за пръв път малкият си син на стадиона. Играят Левски и Цска.По едно време малкият възкликва: - Татко ти си лъжец! - ??? - Обеща, че ще ме водиш на футболен мач, а вместо това гледаме "Денсинг старс"!
Без теб живота е случайност, измислен миг, една нетрайност! Всеки ден една измама - живот без тебе просто няма!