Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Млада жена при врачка: - Преди пет години бях при теб и ти ми предсказа, че ще имам мъж и пет деца. - Е? - Ами наистина вече имам пет деца, сега кажи кога ще имам и мъжа?
Разни 2,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

Час по биология. Учителката задава въпрос: - Деца, искам да кажете според вас кое е най-сладкото нещо и да направите извод от това. Става едно дете и казва: - Най-сладкото нещо е медът. Той се събира от пчелите от всички цвтове, обработва се и е много полезен. Правя извод, че медът може да служи за лечение на болни хора. Така стават много деца и всяко казва своите съображения и изводи. Иванчо също вдига ръка, но като го знае какъв е учителката не го вдига. Но накрая е принудена да попита и него. - Най-сладкото нещо госпожо е сексът. - Мръсник - възмущава се учителката. - А от вашете реакция госпожо си правя извода, че вие или не сте правили секс или сте го правили с калпав мъж - обобщава Иванчо. Един човек си нямал нищо друго освен една овчица. Нещеш ли един ден овцата изчезнала.Човекът тръгнал да я търси и по пътя срещнал един образ който си копаел нивата. Попитал го дали не му е виждал овчицата, а той му казал да не го занимава, защото имал само два реда да прекопае и си тръгва. Отчаян човекът продължил по пътя и срещнал друг човек с колело. Попитал го: - Да си виждал една овчица, защото изгубих моята, а тя ми е всичко на този свят. Попитах онзи дето копае, а той ми каза да не го занимавам с моята лична драма, защото са му оставали два реда да прекопае и си тръгва. Човека с колелото го погледнал изпитателно, погледнал и онзи, който копаел и казал: - Вие двамата май искате да ми откраднете колелото, а??? - Ало! Мими, ти ли си? Купих билети за театър! - Супер! Почвам да се приготвям. - Правилно правиш! Ще успееш, билетите са за утре. Баща води за пръв път малкият си син на стадиона. Играят Левски и Цска.По едно време малкият възкликва: - Татко ти си лъжец! - ??? - Обеща, че ще ме водиш на футболен мач, а вместо това гледаме "Денсинг старс"! Без теб живота е случайност, измислен миг, една нетрайност! Всеки ден една измама - живот без тебе просто няма!