Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- С коя ръка си триеш задника? - С дясната! Защо? - Защото аз си го трия с тоалетна хартия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- До преди 2 месеца имах 2 заложни къщи,а сега имам 2 заложени...
Професионални
03.10.2017
3,312 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един руснак заседнал в снега в Чукотка. По едно време минава един чукча, и руснака започва да се моли: - Чукча, кажи ми как да се измъкна, ще ти дам каквото поискаш. Чукчата се замислил, и казал: - Добре бял човек, ще ти кажа как, но ми направи свирка! Руснака, нали няма избор, стискал съби и треперел, но направил свирка. Чукчата тръгнал усмихнат да си върви, а руснака се развикал: - Хей, нали ще ми кажеш как да се измъкна! - А, да! Съвсем забравих. Ами слушай сега - трябва ти трактор.
Пернишките доктори кълнат майката на Хипократ.
Студент сваля колежка: - Да отидем у нас? - Не. Утре имаме заверка. Мама ми е казала освен с хидравлика с нищо друго да не си занимавам главата. - Чудесно. Имам нещо, което работи изключително на хидравличен принцип.
Две мутри били забравени на пост цяла седмица. Ни хляб ни вода. По едно време единия нещо яде. - Абе брато какво ядеш? - Шоколад. - А защо така гадно смърди? - Заштото го ям за втори път.
На лисицата страшно и се приискало да спи с мъж. Тръгнала из гората, и срещнала заека. - Заю, ела ми довечера на гости. Каня те на вечеря. - Добре - казал заекът, и си отишъл. Следобяд тръгнал към къщата на лисицата. Стигнал там, и като влязъл, лисицата се била изтегнала на кревата. - Заю, ела ми вземи най-скъпото - подканила го лисицата. Заекът помислил, помислил, пък взел телевизора и видеото и хукнал навън. Срещнал го вълкът. - Къде бягаш бе Зайо? Какво носиш с теб? Заекът обяснил на вълка всичко. - Ти си бил голям идиот бе Зайо! Ти не си никакъв мъж! - А ти като си мъж, вземи пералнята и хладилника!