Две блондинки си стоят и си говорят. Едната казала:
- Ей, как лети времето, ще трябва да си ходя вече.
А другата изведнъж започналада си похвърля часовника.
- Како правиш, бе, мила - попитала първата
- Ами искам да видя как точно лети времето.
Седят Иванчо и Марийка в парка на една пейка. Иванчо бил много срамежлив. Марийка по-напред с урока и му
казва:
- Иванчо, боли ме бузката, ако ме целунеш, може да ми мине!
Цункал Иванчо бузката.. Тя пак:
- Иванчо, много ме боли вратлето, ако ме цункаш, ще ми мине като бузката!
Иванчо пак цунка..
- Иванчо, ти лекуваш всичко! Цункай пъпчето, че ме боли коремчето!
Цункал Иванчо пъпчето, а от съседната пейка един дядка го пита:
- Ей малкия, можеш ли да лекуваш хемороиди?