Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Дъщеричката влетява в хола при майка си: - Мамо, мамо, струва ми се че татко е умрял! Майката не се отлепя от телевизора: - Добре, ти почвай да плачеш, а като ми свърши сериала и аз ще дойда.
Семейни 2,836 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенaта бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполoвил, подал я на попа и му вика: - Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, аз в момента чакам КАТ. Две момченца си говорят: - Майка ми много ме обича. - Защо си мислиш така? - Защото всеки месец си имам нов татко, а майка ми си остава една и съща. Влизайки в стая № 404, не се учудвай, ако ти кажат, че си объркал вратата. Сизиф бута камъка нагоре към върха, като стигне там камъка се търкаля по склона чак до долу, и после пак го бута нагоре......и това се повтаря нон стоп .Долу под върха стои Едип и го наблюдава. По едно време Едип не издържал и започнал да дава съвети: -Абе,Сизифе, защо като дотътриш камъка до върха, не го подпреш отдолу с един по-малък камък, та да не пада обратно долу? А Сизиф навъсено отговаря: -Абе, Едипе, що не си е..ш майката?!? Защо за всеки мач си запазваш по 2 места? - На едното сядам, а от другото вземам седалката, за да я хвърля, като почне мелето.