Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Как да обикнете спорта? - Обикновено с бира и чипс...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Дъщеричката влетява в хола при майка си: - Мамо, мамо, струва ми се че татко е умрял! Майката не се отлепя от телевизора: - Добре, ти почвай да плачеш, а като ми свърши сериала и аз ще дойда.
Семейни
03.10.2017
2,838 прегледа
Следващ →
Още вицове
Астматик едвам се изкачва по стълбите на една кооперациа, стига петия етаж и звъни на вратата, отварят му и казва: - Докторе, мъчи ме астмата, какво ще ме посъветвате? - Много е просто - спрете пушенето и пиенето, почивайте си повече и си купете очила! - Очила пък защо? - За да може да виждате къде звъните, докторът е на долния етаж, а аз съм водопроводчик.
Индиана Джоунс се разхожда в африканската савана, когато среща туристи. Първият носи върху гърба си голямо парче месо, вторият голяма желязна клетка и третият голямо парче камък. Индиана Джоунс ги пита какво ще правят с това оборудване: Първият отговаря: — Ако дойде един лъв и ме подгони, аз ще му хвърля това парче месо, той ще го изяде и така, ще се спася. Вторият на свой ред отговаря: — Ако дойде лъвът аз ще го затворя в клетката и той няма как да ме изяде. А третият обяснява: — Ами ако дойде лъвът, аз ще хвърля камъкa и ще започна да тичам по-бързо…
Като дете ме беше страх от тъмното, a сега, когато получавам сметки за електроенергия, ме е страх от светлото.
Млада французойка пристига на гости при родителите си. След няколко дни влиза в стаята на по-малкия си брат. Застава в средата и казва: - Пол, свали ми, роклята, моля те! Пол бързо я сваля. - А сега ми свали сутиена! Пол мълчаливо изпълнил и това. - Сега свали и бикините. Пол ги сваля. - И да не съм те видяла повече, ама никога повече, да обличаш мой дрехи!
Вече в България израза "Автомобилът не е разкош..." не е актуален. В днешни дни е актуално друго - "Зареждането на пълен резервоар на автомобила е разкош!"