Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Разликата между царя и президента е тази, че царят е син на баща си, а президентът не е.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Дъщеричката влетява в хола при майка си: - Мамо, мамо, струва ми се че татко е умрял! Майката не се отлепя от телевизора: - Добре, ти почвай да плачеш, а като ми свърши сериала и аз ще дойда.
Семейни
03.10.2017
2,836 прегледа
Следващ →
Още вицове
Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенaта бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполoвил, подал я на попа и му вика: - Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, аз в момента чакам КАТ.
Две момченца си говорят: - Майка ми много ме обича. - Защо си мислиш така? - Защото всеки месец си имам нов татко, а майка ми си остава една и съща.
Влизайки в стая № 404, не се учудвай, ако ти кажат, че си объркал вратата.
Сизиф бута камъка нагоре към върха, като стигне там камъка се търкаля по склона чак до долу, и после пак го бута нагоре......и това се повтаря нон стоп .Долу под върха стои Едип и го наблюдава. По едно време Едип не издържал и започнал да дава съвети: -Абе,Сизифе, защо като дотътриш камъка до върха, не го подпреш отдолу с един по-малък камък, та да не пада обратно долу? А Сизиф навъсено отговаря: -Абе, Едипе, що не си е..ш майката?!?
Защо за всеки мач си запазваш по 2 места? - На едното сядам, а от другото вземам седалката, за да я хвърля, като почне мелето.