Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
"Къде е Маги?" трябвало да се казва "Къде е Бети?", но заради Варна го сменили на "Къде е Маги?", щот "Къдеибети" звучало двусмислено...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Една стотна от секундата - това е времето между светването на зелена светлина и свиркането отзад.
Разни
03.10.2017
1,981 прегледа
Следващ →
Още вицове
Зайо Байо си тичал през гората и срещнал Кума Лиса, която се готвела да пуши трева и й казал: - Лисо остави тия отрови, а тръгвай с мене да тичаме за здраве. Лиса веднага хвърлила joint-а и затичала. Срещнали Кумчо Вълчо, който се готвел да смърка кока и Зайо му казал: - Вълчо, хвърляй тия отрови, а тръгвай с нас да тичаш за здраве. Кумчо Вълчо - и той. Хвърлил коката и затичал. Срещнали Баба Меца която се готвела да си вкарва хероин. Зайо й казал: - Мецо, хвърляй тия отрови и тръгвай да тичаш с нас. Баба Меца също затичала. Видял ги лъвът и се зачудил какво става. Попитал гаргата: - Гарго, що тичат тия като луди бе? - Абе Зайо пак се е напушил и се ебава с другите.
Между блондинки: - Ау, Муцка, вчера мъжът ми получи анонимно писмо. - Ужас! И от кого?
Мариика пита Иван4о -Иван4о зашо са ти толкова големи миглите? -Ами защото сам плакал много като малак!-гордо отговаря тои. ...След кратко мълчание,Мариика: -Ами да беше пишкал повече!!!!
Ако се падне Йовков с "По жицата" на изпита, трябва да сте много внимателни - тънка работа е мъката на бялата лястовичка! Развълнуван учител по литература
Не псувайте по шофьорите на коли със силно затъмнени стъкла. Не е редно, това са много съвестни и срамежливи хора. Те просто не искат да ги виждат. Срам ги е, че са такива изроди.