Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: — Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: — Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: — Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… — Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание…
Професионални 3,012 прегледа
Следващ →

Още вицове

Скачат с парашут учител и ученичка.Стигат до 1000 м и ученичката пита: -Да отварям ли парашута!? - Не още е рано. -... 100 м Да отварям ли?! Абе рано е още. - ... 2 м Да отварям ли? Абе ти от два метра ли не можеш да скочиш?! Една блондинка учасва в ТВ шоу и водещият и задава първия въпрос: - Колко е 2+2=? - Три - казала блондинката. Лампичката светнала за грешен отговор и водещия попитал публиката... - Да й дадем ли още един шанс? Публиката казала "Дааааааа!" - Добре, колко е 2+2=? - Еми, 5 - казала пак блондинката. И лампичката светнала за грешен отговор и водещия пак попитал публиката... - Да и дадем ли още един шанс? Публиката пак казала "ДАаааааа!" - Добре.колко е 2+2=? - Ми... 4 - казала блондинката. Овации... Всички се радват, че вече е познала и ще взема голямата награда... Но от публиката, друга блондинка се обажда... - Дайте й още един шанс! - Каква глупачка бях, когато се омъжих за теб!!! - А аз колко влюбен бях, че не го забелязах още тогава... Бойко Борисов упорито наричаше левицата, че са крадци, а днес ги нарича "колегите от левицата"... Две жени си говорят: - Представи си само, моят от командировка отново нова поза докара!