Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Петдесет лева назаем? - С удоволствие! Но скоро няма да ги върна.
Бисери 3,978 прегледа
Следващ →

Още вицове

Африканец, американец и българин отишли на състезание кой ще стой по-дълго в пещера. Влезнал африканецът и отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - африкаецът се изплашил и избягал. Влезнал американецът и пак отвътре се чуло: - Аз съм Джо синьото око! - побягнал и той. Влезнал българинът и тамам се подготвил да спи, попръцкал си и се чуло: - Аз съм Джо синьото око! А българина казал: - Абе, айде млъкни, да не ти насиня и другото! Старшината пита пред строя: - Кой може да поправи радиостанцията на бронетранспортьора? Очилат младеж се обажда: - Г-н Старшина, станцията на радиолампи ли е или на транзистори? Старшината - За особено глупавите повтарям: на бронетранспортьора! Всяка сутрин щом се събудеше Румен Петков се опитваше да си спомни кой ли е наредил проверката на зам. шефа на ГДБОП...Вече една седмица не можеше да си спомни нищичко... Ангелинка се превръща в "царица на сънищата"…, белязана от знаците на светлината и белотата. Учителка по литература Кондолиза Райс на доклад при Буш: - Нещо ново? - Две новини, господин Президент, едната добра, другата лоша. - Хм..каква е добрата? - Войната в Ирак приключи! - Ау! А лошата? - Иран победи.