Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама адвокати влизат в едно заведение, поръчват си по една малка бира и си изваждат сандвичи. - Извинете, - казва барманът, - но при нас не може да си ядете своята храна. Адвокатите се спогледали, повдигнали рамене и си сменили сандвичите..
Професионални 3,130 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борбата с малките кражби у нас е безсмислена, затова пък борбата с големите кражби е само мислена. Мите, време е да окачиш пейката на пирона и да си харчиш парите! Отишла Пена една готина в града на панаир . Връща се, а на полата и цепка . Вуте я пита : - Оти, Пено, каква е тая цепка ма? Тя нали е малко проста, чула, недочула за прасеца, казала : - Епа, да ми се види прасенцето - отговорила му тя. Отишла Пена другата готина пак на панаира . Връща се, а на полата и още една цепка . Вуте пак я пита : - Оти, Пено, защо имаш още една цепка на полата ма? - Епа, да ми се види и другото прасенце. Вуе не издържал и и казал : - Епа, сложи си и още една трета цепка да ти се види и кочинката! Стига вече с този Перник. Там живеят хора като хора! Сега съм в Перник и си пиша на лаптопа не обезпокояван в едно кафе. Паркирах си софийската кола отвън, а на якето ми пише САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ! Ако перничани бяха такива каквито ги изкарват, сега някой щеше да дойде и да ми блъска главата в клавиатурасф;ифсдф;3уиоффф4иоф8 ф;аф5огДА3иорх3ио2ухфолчФХ3хОЯФИ3ХФяои3фияо ФИОХОЯХчяфхиоо ФЯИОЧХ3 ФЧфяиочхфияиохф75фа57ашФФ4УХУ54;дфхеио$ФГ?ХЕШ@ГШЕГЕГ$ Ш№Г№ Мечтата на всяка жена: Трябва ми силен мъж...във всяко отношение, но да има и една-единствена слабост - АЗ!