Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Предизборна среща с кандидат-депутат. - Няма да лъжа. - започна той. Всички наостриха уши.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Двама адвокати влизат в едно заведение, поръчват си по една малка бира и си изваждат сандвичи. - Извинете, - казва барманът, - но при нас не може да си ядете своята храна. Адвокатите се спогледали, повдигнали рамене и си сменили сандвичите..
Професионални
03.10.2017
3,130 прегледа
Следващ →
Още вицове
Борбата с малките кражби у нас е безсмислена, затова пък борбата с големите кражби е само мислена.
Мите, време е да окачиш пейката на пирона и да си харчиш парите!
Отишла Пена една готина в града на панаир . Връща се, а на полата и цепка . Вуте я пита : - Оти, Пено, каква е тая цепка ма? Тя нали е малко проста, чула, недочула за прасеца, казала : - Епа, да ми се види прасенцето - отговорила му тя. Отишла Пена другата готина пак на панаира . Връща се, а на полата и още една цепка . Вуте пак я пита : - Оти, Пено, защо имаш още една цепка на полата ма? - Епа, да ми се види и другото прасенце. Вуе не издържал и и казал : - Епа, сложи си и още една трета цепка да ти се види и кочинката!
Стига вече с този Перник. Там живеят хора като хора! Сега съм в Перник и си пиша на лаптопа не обезпокояван в едно кафе. Паркирах си софийската кола отвън, а на якето ми пише САМО ЛЕВСКИ ОЛЕ! Ако перничани бяха такива каквито ги изкарват, сега някой щеше да дойде и да ми блъска главата в клавиатурасф;ифсдф;3уиоффф4иоф8 ф;аф5огДА3иорх3ио2ухфолчФХ3хОЯФИ3ХФяои3фияо ФИОХОЯХчяфхиоо ФЯИОЧХ3 ФЧфяиочхфияиохф75фа57ашФФ4УХУ54;дфхеио$ФГ?ХЕШ@ГШЕГЕГ$ Ш№Г№
Мечтата на всяка жена: Трябва ми силен мъж...във всяко отношение, но да има и една-единствена слабост - АЗ!