Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Просяк доближил добре облечена дама, излизаща от скъп магазин, и казал: - Не съм ял нищо от 4 дни. Тя го погледнала и възкликнала: - Човече, да имах твоята воля.
Черен хумор 2,195 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на расизма в ЮАР. Бял отива в командировка. Връща се и пита жената: - Как е, какво правихте, слуша ли е синът ни? - Страшна работа... синът вчера взел колата и сгазил трима негри. - Ще му скъсам ушите! То така се започва... днеска негър, утре негър, накрая ще вземе и да пропуши! Пияница седи сам на маса и се чуди как да пие, без да изглежда алкохолик. Носят му 100 милилитра водка. Той чукнал по чашата и казал: - Кой е? - 100 грама - отговорил си сам. - Влизай! П.Л. ТраверсЗа мен няма отговори, а само въпроси и се радвам, че се появяват нови и нови въпроси. Аз не търся отговорите, тъй като смятам, че такива не съществуват. Щастлив съм да задавам въпроси. Жена се оплаква на мъжа си: - Синът ни много се е разхайтил, вслушва се само в мнението на разни идиоти. Ще вземеш ли да поговориш с него? В младо семейство се ражда бебе. Две съседски дечица го гледат как спи в количката си в двора. Едното казва: - Много е сладко! Прилича на кукла! - Нищо чудно, те са женени едва от четири месеца!