Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Поздравления! Пето внуче! - Да! Внучета още мога да правя!
Разни 1,912 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студентски изпит. Професорът: - Ей, вие тримата! Престанете да си предавате един на друг тази бележка! - Това не е бележка - казва един от тях. Ние играем карти. - О, извинете тогава... Надпис в тоалетна: "Моля, ползвайте четката!" По надолу дописано: "Може ли с хартия? С четката много боли!" Срещат се ловец и риболовец, риболовецът се хвали: - Хванах толкова голяма риба, че от опашката й направих метла и жената още мете къщата. Ловецът: - Аз пък отидох на лов и застрелях един елен и не щеш ли се показа горският. За да не ме окошарят дигнах пушката и го застрелях. Изкопах един трап и таман да го закопая хоп двама цигани. Не ми остана нищо друго-дигнах пушката и ги застрелях. Таман да ги зария и тях и хоп един рейс пионерчета. - И к’во стана? - пита риболовецът тръпнещ в очакване. - Намали малко от рибата щото ще застрелям и пионерчетата - казал ловецът. ББ: И аз имам исхемична болест на сърцето. Докторите казват - не ходи на сауна и не тичай толкова, но аз си го правя" ---- Бойко Борисов и митничарят Вучев имали рядка исхемична болест - може да играят футбол само в работно време... ---- Време е докторите и други неща да му кажат, нещо за мозъка... Майка чисти стаята на сина си докато го няма. Когато минава под леглото, какво да види: садо-мазо списания, кожени камшици, вериги, белезници..и тн. Вика мъжа си; -Ела да видиш какви работи намерих. Идва той, гледа... -Какво ще го правим тоя нашия? - Пита майката. -Не знам какво ще го правим, но със сигурност няма да го бием!