Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един селянин седял покрай пътя с една овца.По едно време покрай тях минава един мерцедес,и спира.Човека от мерцедеса пита: -Ако та кача де ше сложиш овцата? А селянина му вика: -Ше я връжем за задната броня и ше я оставим да тича отзад.Тя е яко животно. Шофьора се очудил ама ко да праи,връзал овцата,качил селянина и тръгнали за най близкото село.По едно време шофьора вика: -Абе да не и стане нещо на тая овца? А селянина: -Нема не бой се, ако искаш пробай я. И човека настъпил газта.60,80,90,120.И човека погледнал отзад и кво да види овцата си припка. Тогава шофьора казал: -Абе май нещо и стана оплезила е езика. -От коя страна и виси? -От ляво. -Аа щом е на ляво тя ше ни изпреварва.
Животни 3,339 прегледа
Следващ →

Още вицове

Питат шефа на института по метеорология( www.meteo.bg) : - Има много оплаквания, че давате неверни прогнози. Какъв е процента на вярност? - Около 45 процента. - Тогава защо не казвате всичко наопаки и ще бъде 55. Блондинка пристига в автосервиза: - Резервоарът на колата ми се е подул! - Моля???? - Преди в него се събираше бензин за 100 лева, а сега вече за 120! В пустинята умиращ от жажда пътник намира древно изглеждаща бутилка. Отваря я и какво да види - от нея излиза джин. - Ще ти изпълня едно желание. Какво искаш? - Искам да се прибера вкъщи... - Хайде да тръгваме тогаз. - Искам по бързо. - Е, тогава хайде да потичаме... На острова на сървайвър останали само българин, турчин и англичанин. Нямало какво да ядат и една вечер англичанинът си отрязал от задника и казал: "Т’ва е от мен момчета". На следващата вечер турчинът си резнал от корема и казал: "Братлета, т’ва е от мен за вечеря". На другата вечер дошло ред на българина да нахрани другарите си. Праснал си една чикия и казал: "Аре момчета, по едно кремче и в леглата"! Двама си говорят: - Какво ново? - Абе оня ден бях на една сватба, ама тя стана една… - Я разкажи. - Ами всички се изпонапихме. - И какво? - Омазахме стените с майонеза и салата. - И после? - Напръскахме тавана със шампанско, напоихме мокета с вино… - И какво? - Младоженецът оправи булката пред всички. - А така! И после? - После всичките гости оправиха булката поред… - И след това? - След това всичките гости оправиха булката едновременно… - А после? - После стана бардак и аз си тръгнах.