Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Срещнали се германеца и българин. Германеца започнал да се хвали: -Аз съм от техническа нация. От захвърлени железа мога самолет да сътворя. -Така ли? -рекъл българина -Тогава доведи жена си, аз ще направя пасажерите!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпи, защо ти е толкова малък? - Ами като ме храниш все с "Малки тайни" ....
Семейни
03.10.2017
2,538 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо и Марийка решили да се ебат. Отишли в на Иванчо къщата но бащата на Иванчо бил там и решили да го правят в гардероба. Но преди да почнат да го правят Марийка затиснала пръста на Иванчо. И той се провикнал : - Тате, кръв потече ! А пък бащата на Иванчо казал : - Давай сине, давай !
Пристига една при лекаря. - Докторе, струва ми се, че съм нимфоманка! - Добре, мисля, че с няколко сеанса ще мога да ви помогна. Но имайте предвид, че това ще ви струва 50 долара на час. - А, за цяла нощ?
Сър Джон попада в купе с още двама непознати лордове. Пътуват половин час и единият от тях решава да поведе разговор: - Коледа е хубаво нещо... След още половин час другият казва: - Да, но и сексът е хубаво нещо! След още половин час сър Джон добавя: - Сексът е хубаво нещо, но Коледа е по-хубава, защото е по-често!
Един цивилизован човек отишъл на северния полюс за да лови бели мечки. Наел си той един ескимос за учител. - Ти само гледаш - му казал ескимоса - Аз влиза при голям мечок, ти стоиш пред пещерата. Чуеш ли да вика - бягаш към селото, без да се обръщаш! Речено - сторено. Вървели те нагоре към планините, километър, два, пет, десет. Там видели една голяма пещера и ескимоса влязъл. След малко се чул рев и нашият човек си плюл на петите. Бягал той, километър, два, чудел се какво ли става, обърнал се и какво да види - ескимосът бяга, а мечката го гони. Дигнал пушката той и БУМ - гръмнал мечката. Тогава ескимосът дотичал при него и му казал: - Бял човек много глупав. Сега мята голям мечок на гръб и сам носи до селото...
Търси красотата във всичко! Изживяваи чувството което ти носи тя колкото можеш по-дълго, защото раят е тук на земята и неговото земно име е Красота!