Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо става сутринта, протяга се и отива в кухнята. Марийка турила на котлона една тенджерка с яйца. -Ммм, яйца ли ще закусваме? -пита той. Иванчо, искам те веднага, тук, сега! Нашият много не му мисли, сваля гащите и изчатква Марийка направо върху кухненската маса. След това, още запъхтян пита: Кво ти стана котенце изведнъж! Отдавна не те е удрял така хормона изведнъж? Кво ми стана, нищо не ми стана, таймера за варене на яйца нещо се е развалил, а трябва да засеча точно две минути, за да станат рохки, както ги обичаш...
Иванчо и Марийка 3,101 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж в аптеката: -Извинете, може ли един презерватив ? -Кой номер ? - Не знам... даже незнам, че имат номера ? -А имат, имат . Ето вземете - аптекарката му подава една дъсчица с различни по размер дупки - ето там отзат е пробната ,премерете и ми кажете на кой размер сте и ще ви дам презерватив. Човекът отива отзад, а аптекарката чака. Минават 5 мин., 10 мин. него го няма. След повече от половин час мъжът излиза...... -Какво стана, бе човек ? Кой номер да давам ? - пита аптекарката. -Ти остави тези номера, а ми кажи колко струва летвата..... В месарски магазин: - Каймата прясна ли е? - Да разбира се! - По какво разбрахте??? - Еми до одеве джавкаше отпред! Жена към мъжа си: - Какво животно би искал да станеш в следващия живот? - Ами...май куче. - Нищо ли не искаш да се промени? Срещат се двама приятели: -Оо как си Пешо. Как беше почивката на морето? -Абе мани!През цялото време валя дъжд! -Ама ,като те гледам си хванал тен. -Какъв тен бе , тва е ръжда. В психиатричен център си говорят двама психиатри: - Охх, малко почивка, че тия мойте направо са неудържими... - Хах, така ли?!?! Ела да видиш мойте какви са послушни. Влизат те в една стая и там група луди се хванали на влакче и обикалят стаята "Пуф-паф, пуф-паф" и вече отговорния психиатър за тях вика: - Много са послушни така по цял ден. - Аууу да, а как издържаш по цял ден на тоя шум!??! И другия му отговаря: - Абе то със шума се свиква, ама ти я сажди са голяма напаст...