Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Седи си бай Иван и гледа новогодишната програма. Гледа старите смешни предавания отпреди години, гледа после Комиците, гледа разни скечове... Накрая гледа новогодишното обръщение на президента, където държавният глава разказва колко много е постигнато през изминатата година и колко още повече ще се постигне следващата. - Този затуй излиза последен: за да ме разсмее най-много от всичките досега - мрачно заключи бай Иван и гаврътна чашката с ракия.
Политически 2,834 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо и Марийка стоят на пейка в морската градина и мълчат. Марийка го пита: - За какво си мислиш Иванчо? - Ами..... за каквото си мислиш и ти. Марийка отговаря: - Ами вие мъжете само за това си мислите!!!!!! Писмо до Google Inc. Уважаеми Гугъл, моля, спрете да се държите като жена ми: позволете ми да си завършвам сам фразите, вместо да ми подсказвате как да завършат. В един много студен ден. Навън вали проливен дъжд. Един рибар става рано сутринта и тръгва за риба. След като излязал навън и видял времето си казал: - Абе къде съм тръгнал в това време, я да се върна и да си полегна. Легнал при жена си и казал: - Ааууу навън е страшен студ и дъжд. Жена му сънена и без да го погледне казала: - А моя балък отиде за риба. Бай Ганьо, американеца и турчина ги заловили едни канибали на един остров и ги завели при вожда си. Вожда заповядал на канибалите да изядат човеците. Тогава наще хора започнали да се молят на вожда да не ги яде. Вожда им казал: "Няма да ви изям при едно условие - да ми донесете едно от най-силните си оражия." След няколко седмици тримата се връщат. Турчина носи един пищов и вожда го накарал да си го навре отзад и тогава щял да го пусне. Турчина нямал избор - направил го и вожда го пуснал. Дошъл ред на бай Ганйо. Тои дошал с една базука. Вожда му заповядал същото. Бай Ганьо се помъчил, а вожда му се чудил защо хем реве хем се смее и най-накрая го попитал, а той отговорил: "Вожде, рева щото не може да влезне. Смея се щото американеца идва с танка"! Знаете ли по какво умния човек се отличава от глупавия? Умният човек вече знае отговора на този въпрос, а глупавият задължително ще поиска да разбере.