Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Момче към фитнес инструктора: - Искам да впечатля едно хубаво момиче - коя машина да ползвам? - Банкомата...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
- Kакво е да си бърз? - Да те вкарат в общ чат с всичките ти абонати в скайп и да успееш да излезнеш пръв!
Програмисти
03.10.2017
5,514 прегледа
Следващ →
Още вицове
Приятели разговарят. - Знаеш ли, споделя единият, бях с детето в зоологическата градина. Има много интересни животни. Например, сега са докарали нов усурийски тигър. Огромен. Силен. Страхотен. Като мине покрай решетката и се чува ф-с-с-с-с! - Глупости, казва другият, тигърът не прави ф-с-с-с-с! Тигърът прави Р-Р-Р-Р! - Имаш да вземаш, прави Р-Р-Р-Р, когато е с муцуната към тебе.
- Защо полицаят си държи ножа в хладилника? - За да има хладно оръжие.
За карнавала всички бяха с различни маски: кой зайче, кой лисичка. Само сисадмина беше със своята любима маска 255.255.255.0.
Животните се гощават. Свършила колата. Пратил вълкът стоножката за кола. Чакат я 7 дни, тя не се връща. На осмия ден пристига. - Какво стана, бе! - Ами на вратата на магазина пишеше: "Изтривайте си краката!"
11 часа през нощта. Един мъж се обажда в "Справки" и пита: - Абе, кога отварят магазина за алкохол на ъгъла? Отговаря му жена: - Вие вече сте пиян, лягайте си! 1 часа, същата нощ. Мъжът отново се обажда в "Справки" и казва (още по сънливо): - Моля ви се, бе, кажете кога отваря магазина за алкохол на ъгъла!? Жената отговаря: - Не мога да ви кажа господине. Довиждане! 4 часа сутринта. Пияният мъж се обажда в "Справки" и пита (но вече толкова е пил, че почти не му се разбират думите): - Кога, кажете ми много ви моля, ще отворят магазина за алкохол на ъгъла??? Жената леко сърдито отговаря: - Но моля ви се, все някога ще го отворят и ще можете да влезете съвсем спокойно! Мъжът казва изненадано: - Aма аз не искам да вляза, а да изляза!