Примерен психотест за кондуктори
Първи въпрос: „Добре ли сте?”
Отговор: „Не. Хлопа ми перфоратора”.
Втори въпрос: Какво обичате да правите в свободното си време?
Отговор: Да късам билетчета и нервите на хората.
Трети въпрос: Какво обичаш да ядеш?
Отговор: Бой и нищо друго.
Четвърти въпрос: Пазите ли си дрехите?
Отговор: Не, обичам да си мачкам синьото елече и да си го слагам в джоба на дънките.
Пети въпрос: Защо искате да започнете при нас работа?
Отговор: Защото за никъде другаде не ме искат.
Ставаш. Следващият кандидат.
- Съвременната младеж се облича ужасно! Например, ето този младеж.
- Това е дъщеря ми.
- Извинете, не знаех, че сте баща й.
- Не съм баща, аз съм майка й.