Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Час по физическо: - Хайде, момчетата с топки - вляво, а момчетата без топки да минат вдясно!изпратил: Frantic
Бисери 2,953 прегледа
Следващ →

Още вицове

Три жени стоят и си говорят за болката - млада, на средна възраст и стара. Младата казва: - Най-голямата болка е когато те отварят! Втората пък казва: - Ооо, не мила, най-голямата болка е когато раждаш! А пък старата : - Това ващо не е никаква болка. Най-голямата болка е когато клитора ти се заплете във веригата на колелото ! Концерт.На първите редове един казва на съседа си: - Не мога да Ви разбера, одеве замеряхте с яйца, а сега го аплодирате?! - Иска ми се, да излезе да се поклони, останаха ми още няколко яйца... Иванчо към майка си: - Мамо, днес директорът на училището ме извика и ме попита имам ли по-малки братя и сестри. Казах му, че нямам. - Правилно си отговорил. А той какво каза? - Нищо, само че много се радва... Из съчинение на третокласничkа: Мъжете това са хора, за които се женят жените. Те пият, пушат и псуват, но не ходят на църква. Навярно, ако ходеха, щяха да са по-порядъчни. Те са по-логични, отколкото жените, но са по груби. Както мъжете, така и жените произлизат от маймуните, но жените са по-малко маймуноподобни... В България една фирма се нарича "дъщерна" най-често в буквалния смисъл, защото принадлежи на дъщерята на шефа на основната фирма.