Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Прислужникът рядко се наслаждава на природата.Козма Прутков
Бисери 3,506 прегледа
Следващ →

Още вицове

Слон с малък хобот се стеснява да ходи на водопой с другите животни. Зайо Байо влиза в горската кръчма и казва: - Тук някой ще яде бой! Всички се споглеждат и мълчат. На другия ден Зайо Байо пак влиза в кръчмата и казва на силен глас: - Тук някой ще яде бой! На лъвът му омръзнало, станал от масата, излязал навън и ступал Зайо. Когато Зайо Байо влязъл, изтупвайки праха от себе си, промърморил: - Абе, аз ви казах, че някой ще яде бой. Из дневника на корнет Оболенски: "На третия ден пристигнахме в градчето Н. Изпихме всичкото шампанско и коняка в местната кръчма. Изебахме всичките модистки в заведението на мадам Жози, потрошихме стъклата на кметството. Вчера изпихме всичкия самогон, кметството го изгорихме, от кръчмата и от заведението на мадам Жози са останали само стените, надупили сме светските дами и монахините. Обаче днес сутринта в полка пристигна поручик Ржевски и настана един разврат..." - Лятото бях на почивка в Испания. Зверска! Петзвезден хотел, ол инклузив, басейн, корт... - А защо "зверска"? - Имаш ли идея, как се държах там?! Попита ли радио Ереван: - Какво трябва да се прави, когато тъщата е нападната от тигър? - Нищо! Сам си е виновен. Нека сам се защитава!