Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Двама съпрузи разговарят: - Скъпи, ако умра преди теб какво ще напишеш на гроба ми? - "Студена както винаги", а ти ? - "Най-после се втвърди!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мъжа: - Какво си правила? Жената: - Проверявах тотото. Мъжа: - Пуснала си тото без мен?! Жената: - Ами..., исках да ти направя изненада, ако спечеля някой милион. Мъжа: - Каква? "Сбогом, неудачник!"???
Семейни
03.10.2017
3,119 прегледа
Следващ →
Още вицове
Стара мома се прибира в къщи запъхтяна. - Какво стана? - питат я. - Тичах. Един млад мъж искаше да ме целуне! - Е, и успя ли да го настигнеш?
Мъж се връща от лов. Жена му го пита: - Какви за тези числа - 17.25 на етикетче, закачено за лапата на заека? - Къде?... А това ли, отбелязъл съм си, кога съм го отстрелял.
Монахиня споделя с игуменката: - Снощи се разхождах в градината, когато градинарят ме хвана, хвърли ме на земята, и… искам да се покая. - Отивай да изядеш десет лимона - заповядва игуменката. - Това ли ми е покаянието? - Не, но това ще изтрие доволната усмивка от лицето ти - отвръща игуменката.
Най-трудното в работата е да си гледаш работата.
Връщал се заека от командировка в съседната гора, и среща лисицата, която се държи отзад и едва ходи: - Как си, лисо? - попитал я заека. - Остави се, зайо, любезния лос се е развилнял, хвана ме и ми скъса задника... Бягай зайо, защото... - рекла му лисицата. Позамислил се зайо и продължил към хралупата си. Не щеш, ли след малко видял вълка, и той се държи отзад и охка. - Какво става с тебе, Вълчо? - рекъл заека. - Ох, зайо, любезния лос е побеснял, хвана ме и ми скъса задника... не виждаш ли... Бягай, защото... - едва-едва рекъл вълка. Позамислил се пак зайо и ускорил крачката към къщи. Вървял, вървял и изведнъж гледа мечката, седи на един пън, държи се отзад и горко плаче: - Оо-о, зайо, любезния лос ме хвана и ми скъса задника, погледни, о-о-о, бягай, зайо, бягай! - рекла мечката. Уплашил се заекът и хукнал да бяга. Стигнал до хралупата, навел се да отключи, пъхнал ключа и изведнъж чул зад себе си: - Добърррр деннннн!