Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Четири периода в живота на мъжа: 1. Още не 2. Вече да 3. Още да 4. Вече не
Разни 1,731 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Тате, преди към комунизма пътувахме, а сега към демокрацията? - Стоим си, сине...Нашият влак е спрял по средата и крадат ли крадат... Доктор-оптимист и Доктор-песимист. Влезнал при пьрвия: - Докторе, боли ме сьрцето. - Е, преуморил си се, ще се оправиш. - Докторе, боли ме корема. - Е, ял си нещо раэвалено, ще се оправиш. - Докторе, малка ми е оная работа. - Е, има силикон, има начини ще ти я направим по-голяма. После влезнал при втория доктор. - Докторе, боли ме корема. - Язва, ще умреш до два дена. - Докторе, боли ме сьрцето. - Инфаркт, ей сега ще умреш. - Докторе, малка ми е оная работа. - За какво ти е голяма бе, да ти повдига капака на ковчега ли??? Племе току-що покръстени индианци решават да пренебрегнат божията заповед "Не убивай" и изравят томахавката на войната срещу съседното племе. Започват да се боядисват с цветовете на войната - ръце, лице, гърди, крака и т.н. По някое време един индианец се сеща: - Чакайте, бе! Нали сме вече християни? - Е и, какво от това? - Ами чувал съм, че те си боядисвали и яйцата... Жена към мъжа си: - Виж, скъпи, не лъже рекламата! Виж, наистина е снежнобяла ризата ти! - Предпочитах я на карета! Лудите решили да бягат, излязъл пред всички тартора с думите: - Братя, вече ни писна, имам план за бягство, слушайте ме внимателно, няма да повтарям. Утре точно в 14 часа, се събираме в тази стая, изнизваме се един по един в колона, през задния вход, прекосяваме, 5 метра от задния двор и прескачаме оградата, това е. Сега за да не оплескаме нещо утре ще Ви помоля да го потренираме! След като наравили три успешни опита, когато били отвън оградата, тартора рекъл: - Всичко ясно ли е, хайде сега обратно вътре и никой нито дума до утре за планът ни. На следващият ден, малко преди 14 часа, един луд тича и крещи: - Братяяяяяя, предадени сме, планът се провали, някой е съборил оградата...