Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звъни телефонът. Детето вдига слушалката: - Да. Тате ли търсите? А кой се обажда? Шефът му? А кой шеф? Дъртия козел или пълният идиот?
Семейни 3,175 прегледа
Следващ →

Още вицове

Края на войната. Хитлер седи в кабинета си, надвесен над една карта и си говори: - При Сталинград ни биха, на Курската дъга ни биха, напредват към Берлин… Влиза Щирлиц. - Хайл Хитлер! - Абе, Исаев, остави ме на мира, бе… Питат студентка: - Каква е разликата между професор, асистент и трамвай? - Ами, между професор и асистент няма никаква разлика, а под трамвай още не съм лягала! "Саманта Фокс: България е много българска!" Каква мисъл, каква философия! Саманта Фокс доказа, че има две страхотни полукълба и те се намират в сутиена. В едно купе пътували лисица, вълк, мечка и заек с китара. Тръгнал влакът и заекът запял: - А ние пътуваме цели три вагона. И така цял час. Лисицата не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ще те почна! Заекът: - ОК! Излезли навън и след няколко минути лисицата се върнала цялата насинена и пребита, а заекът пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още два часа. Вълкът не издържал и казал: - Ей Зайо ако не престанеш ей сега излизаме и те почвам! Заекът: - ОК! Излезли навън и след малко, вълкът се върнал целият окървавен и изпотрошен, а заекът, цял и невредим, пак запял: - А ние пътуваме цели три вагона! И така още шест часа. Тогава мечката не издържала и казала: - Ей Зайо, ако не престанеш ей сега те грабвам и те почвам! Тогава лисицата казала: - Недей! Те наистина са три вагона!!! - С какво се занимаваш? - Искам вкъщи! Много искам!!! Ето с какво се занимавам в работата!