Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бях щастлив с тази жена, но се случи нещастие: тя напусна мъжа си и с багажа си дойде при мен! Стана ми адски мъчно, но не я пуснах...
Разни 1,974 прегледа
Следващ →

Още вицове

ВЪПРОС: Защо блондинките стоят пред компютъра с маска на устата?! ОТГОВОР: Защото разбрали, че в интернет е пълно с вируси... В следващия сезон на "Под прикритие" ще участват всички митрополити от бившата ДС...или цялата Църква. Седят няколко мутри в сауната. Звъни мобифон. Един от тях се приближава и го вдига: - Ало... да, скъпа... в сауната... с момчетата... да... до към 11. Какво да си купиш? Рокля? 1000 долара? Защо ти е нова рокля? Ще ходиш на театър... добре де, добре, знаеш ли къде са парите? Купи си! След малко пак се звъни. Същият вдига отново: - Ало... да, скъпа... в сауната... да, с момчетата... ами до 11. Какво да си купиш? Палто? Защо ти е десето палто? Заминаваш в планината? 50 хиляди? Добре де... знаеш къде са парите... След известно време отново се звъни и пак той вдига: - Ало... да, скъпа.... да, в сауната... да, с момчетата... да... до 11. Какво да си купиш? Кола? Защо ти е шеста кола? Да се изфукаш пред майка ти? Колко? 300 000? Добре де, купи си... знаеш къде са парите... Сваля телефона от ухото си и пита: - Абе пичове, чий е тоя мобифон бе? - Защо децата Ви непрекъснато се карат? - Конфликт между версиите - отговорил програмиста. Шеф пита новата си секретарка: - В предишната работа да сте срещали нещо страшмо? - Не, защо питате? - Забелязвам, че много се плашите от работата.