Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какви били врачанките - пред хората клечица вкъщи мечица :)
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Скъпи Дядо Коледа! Много, много искам кученце тази година. Моля те, моля, МОЛЯ, МОЛЯ да ми подариш кученце!? Иванчо. Иванчо, твоето дуднене и мрънкане може да мине при твоите родители, но при мен няма да мине. Отново ще получиш пуловер. Дядо Коледа.
Разни
03.10.2017
1,409 прегледа
Следващ →
Още вицове
Семейство англичани. В момента на разкаяние жената признала: - Скъпи, аз веднъж ти изневерих и за спомен татуирах образа му на лявата си гръд! Мъжът започнал да се смее. Жената изпаднала в недоумение и мъжът й обяснил: - Представям си каква увиснала физиономия ще има след 20 години!
Разсипана сол - на караница е. Разсипана захар - на сдобряване е. Разсипан кокаин - на феерически усещания и фантастични видения е. Паднала вилица - на гости е. Паднал х*й - край, никой за никъде не бърза. Лястовиците летят ниско - очаквайте дъжд. Кравите летят ниско - разсипан е кокаина. Счупено огледало - на нещастие е. Скъсан ластик на бельото - на голям срам, или може би на малък. Скъсан презерватив - да се беше счупило огледалото... Сърбящ нос - на пиянство е. Сърбящи слабини - на доктор е. Сърбящ задник - на приключения е...
Звъни телефона на бизнесмен. Чува се неприятен глас: - Ти си труп! - Не съм, бе. Жив съм още. - Извинете, май ми избързва часовника...
Говорят си две акули. Една пита: - Ти как ловиш хора? - Виждам плувец. Правя един голям кръг около него, после един малък и го хващам. - А не трябва ли направо с малък кръг? - пита другата акула. - Може и така, но тогава ще се наложи да се ядат с говната.
- Вие в каросерията на камиона, а вие в ремаркето на камиона. Камиона тръгва в 9:30, а ремаркето в десет.