Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Голямо, зелено и яде камъни. Що е то? - Голям зелен каменояд. - Голямо, зелено и яде пясък. Що е то? - Голям зелен пясъкояд. - Не. Голям зелен каменояд без зъби.
Тъпизми 2,041 прегледа
Следващ →

Още вицове

Случка в офиса: Гледна точка на мениджъра: Компютърът не щя да се включи - викам оня шаман сисадмина. Дойде той, вдигна ръце към небето, промърмори некви неясни думи, завъртя ми стола десетина пъти около оста му, ритна компютъра, наведе се под бюрото, и пак промърмори нещо неясно, включи компютъра и той тръгна! Пак дигна ръце към небето, промърмори нещо и излезе. Гледна точка на сисадмина: Отивам при юзъра, а оня глупак така се е въртял на стола, че намотал около него захранващия кабел. Напсувах го яко, ама тихо да не чуе, разплетох кабела, ритнах компютъра по-далече от бюрото, включих го, пак го напсувах и излязох... Едно чукчи си седи на един клон и го реже.Отдолу минава един човек и му казва: -Ей,ще срежеш клона и ще паднеш! -Няма,няма. Задминал човекът,но чукчито продължава и пада. Поглежда към човека и вика: -Бреййй,магьосник!!!!! - Защо толкова малко жени посещават порно-сайтове? - А ти видял ли си много жени сисадмини? - За мен, моля, голямо уиски. - Момиче! Това е училищния стол! - Ох, извинете, нещо се бях замислила. Компот, моля... Посредствените умове нямат съдби.