Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Искaм Хелоин, искaм Хелоин" викaше момченцето, което не можеше дa кaзвa буквата "Р".
Разни 2,254 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинки си говорят: -Ти с вибратор пробвала ли си? -Не, не съм, но ми се е искало. -Не си го и помисляй! Аз така вече два зъба си избих. Без вярност, любовта е само един експеримент. Хорст Фридрих - Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала. - И кой, например, те е молил ако не е тайна? - Мама и тате. "Най-несправедливото нещо в живота е начина по който свършва. Егати, животът е труден. Отнема голяма част от времето ти. И накрая какво получаваш? Смърт! Какво е това, някаква премия? Мисля, че жизненият цикъл е обърнат наопаки. Първо би трябвало да се умира, да се отметне това от графика. След това отиваш да поживееш в старчески дом. Оттам те изритват, защото си прекалено здрав. Отиваш и си получаваш пенсията. След това, при започване на работа, за възнаграждение получаваш златен часовник на първия работен ден. Работиш 40 години, докато станеш достатъчно млад, за да се наслаждаваш на пенсионирането. Пиеш, веселиш се и се подготвяш за гимназията. Стигаш до началното училище, ставаш дете, играеш си, нямаш отговорности, ставаш бебе, после влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца в луксозна обстановка с централно отопление, джакузи, румсервиз на почукване, и накрая свършваш като оргазъм. Амин!" Две блондинки си говорели: -Абе, муцка, знаеш ли кога се пада Нова Година ... след една седмица е все пак трябва да направим някакви планове за вечерта. -Ами петък се пада. -Ееее, дано не е 13-ти!