Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво търси един Главен Епископ във високо-технологична комуникационна фирма? отг: Нова алтернативна връзка с бога.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
ДЕЙСТВИТЕЛЕН СЛУЧАЙ! - КАКВО ЩЕ ЖЕЛАЕТЕ? - ZAGORKA - А.. ГОДИНИ ИМАТЕ ЛИ? - НЕ - МИ ТОГАВА? - МИ ТОГАВА ШУМЕНСКО
Пиянски
03.10.2017
1,869 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върви си един пияниця, току-що излязал от селската кръчма.По едно време пада на задните си части. Става, опипва се отзад и казва уплашено: -Леле разбих се на две части съм станал!
Две мутри седнали да хапнат в ресторант и си поръчали свинска глава. Много им харесало и на излизане казали на готвача: — Брато, утре пак ша додем и искаме пак свинска глава, ама да е от същата свиня, че много ни хареса…
Зъболекарят обяснява на пациента: - Имате един мъртъв заб. Да му направим ли коронка? - Не, предпочитам да го погребете без церемонии.
Летци минават годишна медицинска комисия. Влиза един летец в кабинета. съблича се, а целия му гръб в мазоли. - Какво ви е? - пита докторът. - На гърба ли...Аз съм в транспортната авиация. Налага се да помагаме при товаренето и разтоварването на самолета. - Добре...годен. Влиза друг летец, съблича се, а на задника му голям мазол. - Какво ви е? - Аз съм в гражданската авиация. Постоянно съм в креслото, не ставам, и затова. - Добре...годен. Влиза трети, военен летец изтребител, съблича се, а на гърдите му голяма синина. - Какво ви е? - пита докторът. Не разбирам. Преди вас имаше летци от транспортната и гражданската авиация, те имаха... Пилотът прекъсва доктора: - Те ли са летци??! Аз съм летец!!!( и се удря с юмрук по гърдите)
Той: - Извинете, с вас не бяхме ли сгодени миналата година? - Възможно е, ако сте били през юли на "Слънчев бряг".