Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Един горещ летен ден дядо Пейо се връщаше от нивата, седнал в писаната си каруца с впрегнато доресто конче. Дядо Пейо провлачено промълви: - Ех, колко е горещо и сухо! - Да, наистина! - добави конят. - Я! За първи път чувам кон да говори! - учуди се дядо Пейо. - И аз! - обади се каруцата.
Тъпизми 2,725 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един отива на работа с огромна синина на едното око. Колегите го питат: Какво става? Ами жена ми ме удари.. Колегите го питат: Защо? Защото и говорих на ТИ!! Е как така бе.. Ами така.Лягаме си снощи и тя ми подхвърля: Ние много отдавна не сме правили секс. А аз и отговорих: Не НИЕ, а ТИ.. Компанията Мерцедес обяви, че през 2015 година ще пусне в продажба автомобили с изкуствен интелект. Само че, в България тези автомобили няма да се продават. Ръководството на компанията се опасява, че те масово ще избягат обратно в Германия. Урок в шести клас на тема "асоциации". Учителката пита: - Руменчо, като ти кажа "тухла" за какво се сещаш? - Ами за строеж, госпожо, майстори и т.н. - Добре, Руменчо! Ами ти, Марийке, като ти кажа "тухла" за какво си мислиш? - Ами за куб, госпожо, нали има същата форма! - Правилно, Марийке! Ами ти, Иванчо, за какво си мислиш, като чуеш "тухла"? - Ами…. за чукане, госпожо! - Как така за чукане бе, Иванчо? - Ами, госпожо… аз само за това си мисля! Нервна жена пътува за пръв път със самолет. Пътникът от съседната седалка през цялото време разказва истории за самолетни катастрофи. Ужасена, по някое време жената му казва: - Защо все разказвате за самолетни катастрофи? Аз съм чувала, че пътуването със самолет е по-безопасно от това със влак например. - Е да, има катастрофи и с влакове. Миналата седмица четох за една - както си пътувал влакът, и в него се натресъл един самолет... Рабинович отива в клуб по конен спорт: - Искам да пояздя. Давате ли коне под наем? - Разбира се. Вие какъв кон предпочитате, каква порода? - Ако може по-дълъг. - ??? - Ами, ние сме петима...