Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъж казва на жена си: - Скъпа, хайде днес да опитаме една нова поза: "Салтото на тигъра". Ти се съблечи и легни на леглото, а аз ще се кача на гардероба и ще скоча. Скочил мъжът, но не преценил разстоянието - ударил се в стената и започнал да пъшка. Жената възнегодувала: - Не ми харесва тая поза, само ти си правиш кефа!
Разни 1,994 прегледа
Следващ →

Още вицове

Виагра - Рекламна опаковка: "Три минутна демо-версия". Един мъж се прибира мъртво пиян, отваря първата врата, която му е насреща, ляга си в леглото, прави най-бурния секс, на който е способен и доволно заспива. На сутринта се събужда и гледа до себе си - тъщата. С ужас към нея: - Ти ко ми правиш в леглото ма?? Снощи теб ли обладах, или..??? - Мен, мен - с мазна усмивка казала тя. - Е, ти уста нямаше ли, защо не ми каза, че си ти?? - Ами нали сме скарани и не си говорим!!! Фен на Левски отишъл на църква да се помоли.Изневеделица обаче му се явил самият Бог: - Кажи чадо мое,какво ти тежи на душата? - Оооо, дядо Боже,много ти се моля кажи ми кажи ми кога Левски пак ще стане шампион ? - Няма да е скоро чадо мое,но бъди спокоен ще го доживееш-отвърнал Бог. - А кога Господи,Левски ще бие пак ЦСКА -отново попитал левскаря - Еееее,чадо мое ,това вече няма да го доживееш. Разплакал се левскаря,но решил да зададе още един въпрос: - А кога,дядо Боже Левски ще спечели точка в Шампионската Лига? Разплакал се Господ след този въпрос. - Защо плачеш дядо Боже?-попитал фена. - Ами това и аз няма да мога да го доживея-отвърнал през сълзи Господ. Пияница си ляга и казва на жена си: — Сега си лягам. Като ми се допие ме събуди! Тя: — Че как да разбера, че ти се е допило? Той: — Абе ти само ме събуди… Седи един евреин и плаче. Идва при него един и го пита: - Защо плачеш? - Купих си два билета от лотарията и спечелих кола. - Тогава защо плачеш? - Втория билет защо купих?!