Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Ако се окаже, че Маите правилно са предвидили края на света ще бъдем признати за най-глупавите създания в историята на човечеството. Създания, които са знаели датата за края на света снимат филми, разказват вицове и даже има промоции по магазините по този повод. С една всичко друго, но не и опит за спасяване на живота.
Бисери 3,008 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какъв надпис имат блондинките в колата си? - Руса съм, моля говорете по-бавно! Отива човек на лекар с оплаквания от болки в оная работа. Направили му изследвания и се оказало, че има сифилис в последен стадий. Наложило се да му отрежат органа. Мъжът изпаднал в шок. Лекарите се съжалили над него и му присадили един дървен орган, копие на естествения. Пациентът доволен напуснал лечебното заведение. След няколко месеца отново пристига с оплаквания. След внимателен преглед лекарят му казва: - Не ви върви на вас и това си е! Ту сифилис ще хванете, ту дървояди... Вървели си трима приятели по пътя и не щеш ли ги блъснал автобус. Обаче те нищо лошо не са направили и отиват в рая. Там ги посреща Свети Петър и им казва: - Момчета правете каквото си правите само не стъпваите на сини облачета! и така доволни всички тръгва първия връща се с една ама много грозна мадама двамата го питат: - Ко стана е брат? - Абе мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва втория няма 5 10 години връща се ама с една още по-грозна от първата и другите го питат: - Ко стана е брат? - Мани мани стъпах на синьо облаче! Тръгва третия няма го 5 10 15 години и се връща с една ама страшна мадама и другите двама го питат: - Ко стана е брат? И мадамата отговаря: - Мани мани стъпах на синьо облаче! Не съжaлявай за това, което си направил, а за това, което не си направил. Живей ден за ден, защото не знаеш какво ще стане утре, а никога не можеш да върнеш вчера.