Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ако се окаже, че Маите правилно са предвидили края на света ще бъдем признати за най-глупавите създания в историята на човечеството. Създания, които са знаели датата за края на света снимат филми, разказват вицове и даже има промоции по магазините по този повод. С една всичко друго, но не и опит за спасяване на живота.
Бисери 3,007 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един полицай постъпил на работа в транспортна полиция. В края на работното време началникът му го пита: - Е, ка мина деня? - Добре. - отвърнал новоназначения. Само дето тия жепейци (железничари) са много прости! - Защо? - попитал шефа. - Аз го питам: "Колко е часът?", а той ми отговаря "Пет и пет". Не каже направо десет... Мъж и жена са в леглото. По някое време Генко почва да пипа жената по гърдите, по корема и така дълго време, накрая тя казва: - Хайде, де, готова съм! А Генко: - Я стига! Само търся дистанционното. Какво е общото между това да се снимаш във филм и да отидеш на гости на Ханибал Лектър? За нищо на света не поглеждай в камерата! Бандити влизат в банка и нареждат на всички да си съблекат дрехите и да легнат по очи на пода. Една нервна блондинка се съблича, но ляга по гръб. - Обърни се, Манди - прошепва момичето до нея. - Това е обир, а не служебен купон. Умрели двама приятели, и единият попаднал в ада, другият в рая. Срещнали се след 10 години и започнали да си говорят. - Значи... - заобяснявал тоя от рая - Казвам ти в тоя рай е супер скучно. Има само трева и някви грозни, хомосексуални ангели, които си въобразяват, че могат да свирят на арфа! Една капка алкохол няма там, даже. Една мацка по реда си няма... само разни монахини, небръснати и некъпани. Приятелят му го слушал с интерес, седнал на голям трон, с чаша отлежала ракия в ръка, а до него две засукани, чисто голи мадами. - Ама, тебе като те гледам си се уредил - продължил другият - Ще ми се и аз да бях в ада, със мацките и чашката. - Да бе... Уредил съм се... - промърморил онзи на трона - Ти кьорав ли си, че не виждаш? Чашата е с дупка, а мацките без!