Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Тази вечер Диема излъчиха филма "Six and the City".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Полицай вижда един клатушкайки се гражданин да се качва в колата и въэмутен му крещи: -Гражданино,не ви ли е срам,не можете да стоите на краката си а на колата се качвате! Гражданина фъфлейки: -Ако можех да вървя,нямаше да се качвам в колата.
Пиянски
03.10.2017
1,788 прегледа
Следващ →
Още вицове
Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?!
Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва.
Мълчанието не винаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост.
Съпруга на пациент към доктора: - Но разбира се, че няма да го карам да се вълнува. Само ще го помоля да си напише завещанието.
Физика за всеки ден: Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква.