Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай вижда един клатушкайки се гражданин да се качва в колата и въэмутен му крещи: -Гражданино,не ви ли е срам,не можете да стоите на краката си а на колата се качвате! Гражданина фъфлейки: -Ако можех да вървя,нямаше да се качвам в колата.
Пиянски 1,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Камилче пита майка си: - Мамо, защо имаме две гърбици? - За да можем да издържим без вода дългите дни, през които прекосяваме пустинята. - А защо ни е такава дебела шията? - За да не ни е студено през нощта и да не ни е горещо през деня в пустинята. - А защо имаме такива големи копита? - За да можем по-лесно да ходим през пясъците на пустинята. - Мамо, за какво са ни всички тези екстри, след като живеем в зоопарка?! Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва. Мълчанието не винаги доказва наличието на ум, но доказва липсата на глупост. Съпруга на пациент към доктора: - Но разбира се, че няма да го карам да се вълнува. Само ще го помоля да си напише завещанието. Физика за всеки ден: Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква.