Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Полицай вижда един клатушкайки се гражданин да се качва в колата и въэмутен му крещи: -Гражданино,не ви ли е срам,не можете да стоите на краката си а на колата се качвате! Гражданина фъфлейки: -Ако можех да вървя,нямаше да се качвам в колата.
Пиянски 1,787 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек отишъл в пустинята Гоби,с мисълта да си купи камила. Докато търсел видял една много евтина камила.попиталзащо е на такава ниска цена. -Господине, камилата има чепат характер. -Какво искате да кажете? -Ами...Когато искате камилата да тръгне трябва да кажете "Егати камилата!"Ако искате да тръгне по-бързо трябва да го кажете още веднъж, а за да затича за трети път "Егати камилата!"За да я спрете кажете"Абра-кадабра" Показах се от най-добрата си страна. Всички тактично се извърнаха. Съдия към подсъдим: - Господине, защо не спасихте жена си, когато чухте, че се дави? - Е, как можех да разбера, тя си викаше както обикновено ... Блондинка към приятелка: - Ужас! Тежа 61 килограма! - А колко си била? - Мама казва, че 3,200... Скъпи Дядо Коледа! Китайските пиратки, които ми подари миналата година, много ми харесаха! Но тази Нова година искам да ми подариш, моля, два пръста за лявата ръка...