Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Това е истински текст от домашно по биология. Мишката е сива, черна, но бива и бяла, а нерядко черно-сива. Тя много мяза на хамстера, но не тича в кръг както него, в ония колела дето са като в цирка. Мъжкия на мишката е плъха, който има полов орган за разлика от мишката. Друго за плъха не знам, но май е рода и с морското свинче, макар че в Уикипедия пише друго. Хамстерите ядат всичко, но не пият вода, защото не са земноводни, както и мишката, но виж за съсела не съм сигурен. Това е за мишката, макар че не развих много от темата за полската полева мишка, наричана в учебника полевка.
Ученически 3,287 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако нямаш воля, жалко за таланта! -Мамо може ли да нося сютиен? Не... -Но мамо аз вече съм на 14! -Не казах! -Моля тееее! ! ! -Абе, сине, ти от дума не разбираш ли? Онези, които искат най-малко, са най-близо до боговете. Сократ Пиян мъж се прибира вкъщи, а жена му го чака с точилката на вратата: - Ей каква добра жена имам! И баница решила да ми направи. Една блондинка и една червенокоса седят и гледат новините в 8:00 вечерта. По новините дават някакъв самоубиец, който скача от 17-ия етаж на сграда и блондинката разправя на другата: - Айде на бас, че няма да скочи. - Айде на бас, че ще скочи - казва червенокосата. Хващат се на бас и след малко той скача. Червенокосата казва: - Виж какво, аз те излъгах. Аз знаех, че ще скочи, защото гледах новините в 6:00, така че ти печелиш баса. Блондинката: - Ох, абе и аз ги гледах ама не мислех, че тоя пак ще скочи.....