На един мъж се наложило да му ампутират ръката. Естествено много искал да си има ръка и помолил доктора да му присади нова. Докторът разполагал само с женска, но какво да се прави, присадил я.
След време докторът среща пациента и го пита:
- Как е новата ръка?
- Всичко е добре докторе, но постоянно ми седи в боксерките...
Една блондинка кани своя приятелка на гости… Слага кафе и двете започват да си приказват. Изведнъж едната блондинка казва:
— Гледай сега – като натиснеш копчето, за да загасиш лампата и тя изгасва, а ти знаеш ли къде отива токът?
— Нне.. – отговаря другата.
Първата изгасва лампата, отива до хладилника и отваря вратата му. С възторг казва:
— Ето виж, че токът отива в хладилника, за да се съхранява!