Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Да ти кажа, аз много лесно се разсмивам. Само да видя нещо смешно, и веднага си припадам от смях. - А как се бръснеш тогава?
Черен хумор 1,652 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката по английски език: - Кьде са ти членовете, бе момче? Пътуват семейство индианци във влака. Мъжът-стария индианец казва на жена си: - Вождът е жаден! Жено, марш за вода! - Къде да я търся сега тая вода във влака? - попитала жена му. - Казах отивай за вода! Ще я търсиш и ще я намериш. Върви в края на вагона, там трябва да има. Става жена му и след малко се връща с една кана вода. Вождът пие и се успокоява. След малко обаче пак извиква: - Жено, отивай за вода! Жена му отива и пак му носи да пие. След известно време той пак я праща да му донесе вода. Тя обаче се връща с празна кана. Индианецът се мръщи: - Защо ти жено не носиш вода на вожда? - Защото някакъв бледолик си е събул гащите и е седнал върху кладенеца. - Как кризата се отразява на габровци? - Започнали са по-често да ходят на гости. Един се хвали: - Сложих си в колата нов антирадар. 100 метра преди катаджиите започва да повтаря: "Приготви ли паричките, приготви ли паричките!" Министърът на вътрешните работи взима и заплатата за говорител на МВР...как иначе се купуват толкова апартаменти...