Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а... Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Само президентът безплатен на събора
Бисери
03.10.2017
2,863 прегледа
Следващ →
Още вицове
Ще екзекутират двама души в един и същи ден. - Какво е последното ти желание, чадо мое? - пита свещеникът единия от тях. - Много обичам да танцувам - отговаря той. Нека ми пуснат Бритни Спиърс. - Моля ви, моля ви - намесва се другият осъден на смърт - При това положение нека мен да ме екзекутират първи!
- Чух, че си скъсала с годеника си. - Да, отношението ми към него рязко се промени. - Ама си запазила годежния пръстен! - Отношението ми към пръстена не се е променяло.
Говорят си две приятелки: - Вчера бях на едно гости и там срещнах бившия си мъж. - Е, и? - Никога не съм подозирала, че е толкова приятен събеседник!
Цветанов от Америка: Г-н Борисов, президент Обама много Ви харесва и иска да Ви номинира за Нобелова награда! Бойко (скромно): Нямаше нужда, ама щом е решил... Цветанов: Само да кажете в коя област? Бойко: Как в коя? Старозагорска, там съм построил най-много магистрали!
Зима, навън вали сняг, в селската кръчма са се събрали ловците и се надлъгват. Изведнъж вратата се отваря с трясък и влиза един ловец, целия пребледнял и треперещ. - Кво става бе? - питат всички в един глас. - Бех на лов за мечки. Гледам една голяма пещера и влизам. Вътре едни малки мечета, вдигам пушката, да ги гърмя и в това време ме тупа някой по рамото. Обръщам се и кво да видя - един голям мечок се надвесил над мене. И говори!!! Вика ми - Ти що искаш да ми гърмиш децата бе? Сега или ще те изям или ще те изчукам. - И ти квоооо??? - пак в един глас се обаждат всички. - Кво аз? Изяде ме, мамка му и мечок.