Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Мамо, мамо, може ли да изляза? - С тези мръсни уши!?! - Не, мамо, с приятели!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Мутра се разхожда по центъра на София и вижда други 2 мутри влачат трета. - Закко влачите Репата така бе? Кво му има? - Сутринта му се счупи BMW-то и го учим да ходи.
Семейни
03.10.2017
3,125 прегледа
Следващ →
Още вицове
При дресирането на котка главното е да се правите, че вие сте дали точно тази команда, която тя е изпълнила.
На изпит по Анатомия.Двамата изпитващи професори решават да проведат изпита по нетрадиционен начин. - Колеги, тук има един чувал с човешки органи. Вашата задача е да бръкнете в чувала, да вземете един орган и да познаете какъв е преди да сте го извадили. Ако познаете органа, продължавате да говорите за него, ако не го познаете сте скъсани. Първи излиза Иванов, бърка в чувала и казва: - Кренвирш! - Колега помислете пак - казва единият професор. - Кренвирш - пак казва студентът. - Помислите пак, че ще Ви скъсам! - Кренвирш е - пак казва студента. Ядосан професора казва: - Добре колега, извадете си ръката. Иванов изважда ръката от чувала и в нея държи кренвирш. Двамата професори се споглеждат учудено и единят казва на другия: - Колега,а ние снощи с какво сме замезвали???
Между колеги: - Как така пиеш, че жена ти не те усеща? - Еми лесно, поставям си алкохола венозно. На другия ден: - Какво стана, пробва ли? - Да. С алкохола е лесно. Проблема е с киселите краставички.
Един ден Зайо Байо отишъл в гората и казал: - Аз съм зайче с кошничка, идвам да крада. Срещнал го Кумчо Вълчо и му казал: - Зайо Байо, тука няма да крадеш. Иди в Америка. Зайо Байо отишъл в Америка, но на летището не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди във Франция. Зайо Байо отишъл във Франция и на летището пак не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го пак на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в Германия. Зайо Байо отишъл в Германия и на летището отново не се сдържал и казал: - Аз съм Зайо Байо с кошничка, идвам да крада. Срещнали го те отново на летището и му казали: - Тука няма да крадеш. Иди в България. Зайо Байо отишъл в България и си казал: - Аз съм Зайо Байо с ко... Къде ми е кошничката?
Една сутрин старият ходжа се събужда и какво да види: оакал дънцето. Старост, нерадост. Хубаво, ама ще му отиде авторитетът... Какво ще каже ханъм? - Вай, аллах - завайкал се той. - Какво стана, ходжа? - събудила се ханъм. - Какъв сън сънувах! - Какъв? - Сънувах, че на върха на джамията има дълга, дълга игла. На иглата - яйце. На яйцето - тепсия. А в тепсията съм седнал аз и се люлея - ха натам, ха насам! - Вай, вай, ходжа - викнала ханъм. - Аз да бях, щях да се насера! - А! - рекъл ходжата. - Анджък!