Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
След забраната за псуване по стадионите на дербито ЦСКА-Левски е имало по-малко от 10 000 запалянковци преди започването на мача. Засега само изгонвали запалянковците, които псуват. На полувремето била изгонена агитката на Левски, след като ЦСКА водеше с 2:0. След като Левски изравниха в 59-тата минута и агитката на ЦСКА е била изгонена. Докрая на мача псувни е имало само на терена. Останалата малобройна публика викаше на края на мача: "Горчиво!" При направена анкета относно псуването над 85 процента отговорили: "Че ако няма да псувам, защо въобще ще ходя на мача!"
Разни 1,529 прегледа
Следващ →

Още вицове