В гората бандити ограбили ловец. В полицията го питат:
- Не можахте ли да се защитите по някакъв начин?
- Какво можех да направя? - обидил се ловецът.
- И двете ми ръце бяха заети - в едната държах нож, а в другата - пушка!
Близначета,играят карти в корема на майка си.
по едно време едното хвърлило картите, ядосало се и казало:
-Хе е честно,отказвам се!
-И защо?
-Един с гола глава, постоянно влиза и излиза, и ми гледа картите...