Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Върви Исус Христос през пустинята. Изведнъж среща един дядка, който реве, та се къса. - Защо плачеш - питал го Христос. - Изгубих сина си... - А как изглеждаше? - Ами имаше пирони по ръцете и краката. - Татко?! - Пинокио!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Най-краткият британски виц: Минава един ирландец покрай кръчмата...
Пиянски
03.10.2017
1,308 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Можеш ли да ми кажеш нещо за Адам? - пита учителят. - Да, господине. Неговото име е било първо в първия телефонен указател.
Явор Колев си криел електронната поща, за да не му я откраднат...( или пък за да не може да му пишете, че не си върши работата ;-) ---- - Защо си крие пощата Явор Колев? - Защото в Аграрния институт е научил как се съхранявят картофи и сега така прави с мейла си... ---- Сериозно! Някой знае ли мейла на Явор Колев? Ще получи една бира:-)!
За всички, които изпуснаха края на света на 21.05.2011, има резервна дата на 21.12.2012г.
на училище...1-ви час английски учителката я няма....отива Иванчо до у тях да я извика...звъни звъни звъни...никой не отваря...госпожата в банята...излиза тя и отива до вратата..поглежда през шпионката и пита: -Кой е? поглежда Иванчо през ключалката и вика: -Ей,Рошльо,я викни майка си!
- Добър вечер! Сержант Иванов. Шофьорската книжка и документите на автомобила? - Добър вечер! Заповядайте. - Така...автомобилът не ваш? - Да, не успях да го прехвърля. - А пълномощното къде е? - Няма.. - Без пълномощното имате право да управлявате автомобила само в присъствието на неговия собственик. - Той присъства. - Къде е? - В багажника.