Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Едно малко момиченце се моли: -... Дай, Боженце, здраве на мама и татко, хляб насъщен на гладните и малко дрехи на бедните момичета от списанието на татко...
Семейни 3,340 прегледа
Следващ →

Още вицове

Помощ! Има ли лекар в някое купе? - чува се отчаян вик в пътнически влак. - Аз съм лекар. Какъв е проблемът? - притичва очилат господин. - Можете ли да ми кажете, докторе, как се казва болест на гърлото, която започва с "а" и има шест букви? - Няма нищо по-лошо от сбъднатата мечта. - Защо? - На младини жена ми мечтаеше за визоново палто. - Е и? - Сега го има, но не може да го закопчае. Из завещание: "Аз, еди-кой си, бидейки в ясно съзнание и с бистър ум, успях приживе да похарча цялото си състояние!" Две бабеченки си говорят. Покрай тях минали двама софиянци, чули ги и коментира: - Жорка, тея, дето ги виждаш, не са от тука. - Е, как да не са от България? Хайде да ги питаме. Попитали ги от къде са, а бабеченки отговорили: - Кина клиикаш? - Ето! Видя ли! Чужденки са - казал шопът.А то "кина кликаш" означавало "Какво викаш?"... Редник яде ябълка, разрязва я, вади семките и ги слага в джоба си. Старшината го вижда и пита: защо? Редника: - После ще купят от мен тези семки, повишават интелекта. Старшината: - Може ли и на мен да ми продадеш една?! - Заповядай, два лева. Старшината купува семката, изяжда я и казва: - Но за два лева можеше да купя два килограма ябълки! - Виждаш ли - веднага поумня! - Да, наистина...Продай ми още малко!