Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Руснаците, като закъсали с парите, решили да продадат мумията на Ленин - така и така искали да се отърват от него... Пуснали обява, никой не се обажда, и по едно време постъпва запитване от кметството на Ерусалим: "Колко искате за мумията?" Руснаците в паника отговарят: "А, не! Само на вас не го продаваме! При вас вече един възкръсна!"
Политически 3,454 прегледа
Следващ →

Още вицове

Реален разговор в чата: - Здравей! - ) - А къде са очите?? - : Нощта беше прекрасна, но утрото ме съсипва! "Двама мъже и половина" Наш Славчо и бай Тудор се натрескали здраво и на път за вкъщи Славчо лазел по земята, а Тудор се подпирал по оградата. - Абе, веселяк, виж как си се напил, лазиш като куче. А Славчо отвърнал: - Ще те видя и теб като свърши оградата. Всеки момент е нов шанс! В зоопарка привършили парите и помолили добрите хора, да вземат за зимата по някое животно. Всеки взел по нещо, само една горила никой не я искал. Накрая намерили добър самарянин, който се съгласил да вземе горилата. На тръгване му казали: - По принцип горилата е много спокойна, но никога, чувате ли, в никакъв случай не я удряйте по рамото! Завел човекът горилата вщъши, обаче любопитството му няма граници. Взел, че я тупнал по рамото. В същият момент очите й се налели с кръв, ноздрите се разширили….Мъжът се уплашил и побягнал, а горилата се втуранла да го преследва из цялата къща. Обръщайки всички мебели човекът все успявал да се измъкне, докато горилата не го приклещила в един ъгъл. Затворил очи човекът и чака смъртта. Изведнъж някой го тупнал по рамото и казал: - Сега ти гониш…