Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две приятелки си говорят: - Как мислиш, дали да преспя с него? - Ами ако ти харесва... - Да, но той е толкова срамежлив... - Успокой се, това по полов път не се предава...
Разни 2,299 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж седи в бар. Влиза монахиня, която отива при него и му казва: - Как не ви е срам да седите в това място на порок и разврат? - Но тук няма никакъв разврат, сестро ... - Анна - гневно го допълва монахинята. - Да, сестро Анна, тук няма разврат. Аз просто си седя и пия. - Това е противно на Бога. - А вие откъде знаете, опитвали ли сте някога? - Ами не... - Тогава как може да го твърдите, сега ще ви почерпя една водка, за да опитате. - Не, не може, какво ще си кажат хората ако ме видят да пия... - Ще помоля бармана да ви сипе в чаена чаша. Монахинята се съгласила макар и трудно. Отива мъжът на бара и казва на бармана: - Две чаши водка, но ако може едната да я сипете в чаена чаша. Барманът възкликва: - АМА КАКВО, СЕСТРА АННА ПАК ЛИ Е ТУК?!?! Излезе от печат най-пълния пътеводител на мъжките ерогенни зони от "Х" до "Я"! Щирлиц вървеше към тайната квартира на пастор Шлаг. На прозореца й бяха подредени единадесет ютии. - Навярно явката е провалена. - помисли си Щирлиц. - Аз съм тук, а ти къде си? - Аз съм сама, а ти сам ли си? - Аз съм възбудена, а ти как си? - Аз се 6егувах, а ти хвана ли се? Пиян мъж се клатушка към вкъщи. Пред къщата му го чака бесна жена му с тиган в ръка. Щом го вижда втурва се и започва да го налага по главата с тигана и да вика: - Ша пиеш ли бе простако? Ша пиеш ли бе простако? Ша пиеш ли бе? Ша пиеш ли бе? - Добре де, добре не ме бии! Сипи една ракия щом толкова настояваш.