Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Няма съвършени хора, защото след като са ме направили, са счупили калъпа.
Бисери 3,519 прегледа
Следващ →

Още вицове

Уилям Мадър ЛуисДнес светът е жертва на пропагандата защото хората не са интелектуално компетентни. Повече от всички друго САЩ се нуждаят от самостоятелното мислене на компетентните граждани. Четвърти ден карам грип. Четири дена подред идват мои приятели да му правят компания, да ме подкрепят морално...но аз повече не мога да пия!!!! Дете с майка си минава прокрай публичено дом. - Мамо, мамо, какво продават тук? -попитало детето. Майката се смутила и отгововила: - Щастие мама, продават щастие на мъжете. - Мамо, мамо, купи ми щастие моля те моля те моля те! Какво да прави майката, дала му 2 лева и със свито сърце го пуснала да влезе в бардака. Вътре, в салона наредени всичките момичета + мадам. Момченцето влязло, дало двата лева на първата кака и казало: - Искам да си купя щастие! Притеснили се момичетата - какво да го правят това дете. Една от тях отишла до кухнята и му намазала една филия с мед и масло. Момченцето излапало филията, но не си тръгва. Гледали го гледали - намазали му още една филия с масло. То и нея изяло и още стои. Намазали му трета филия, но тя вече му дошла много и хлапето само изяло меда и маслото. Излязло навън щастливо, а майка му притеснена го пита. - Е, как е мама? - Ааа, екстра, две опрасках и една излизах! - Скъпи, реших да отида в манастир. - Уф, че си! И сега какво ще правя аз, за вечеря ще ходя в манастира? Младеж е на военна комисия. Лекарят казва: - Момче! Сега ще ти покажа магия! Искаш ли? - Добре! - казва наборникът - Сега. Наведи се! Събуй гащи! Така. Виждаш ли лявата ми ръка пред себе си? - Да. - А дясната? - Да. - А усещаш ли палеца ми дълбоко в задника си? - Даааа !! - Това е! Вуду - магия-я-я-я !