Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Един дядо отишъл в една аптека и казал на продавачката: - Извинете ще ми дадете ли една виагра начупена на четиричасти. - Абе дядо тя няма да ти свърши работа трябва да я пиеш цяла. - казала продавачката. - Не бе моме аз ми трябва като пикая да не си опикавам обувките. - отвърнал дядото.
Разни 2,013 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седи един човек високо в клоните на дърво... Минава някакъв отдолу и го пита: - Крила от Редбул??!! - Не - вика онзи - шубе от питбул! Една студентка влиза в стаята на младия си учител и започва да си разкопчава блузата. - Бих направила всичко, за да изкарам този изпит! - Мммм... абсолютно всичко ли? - Да! - казала тя и се притиснала до учителя. - А би ли... учила? Из доклад на статистическа служба: "През миналата година са встъпили в брак 57 480 души, от тях 28 740 жени." По дрехите посрещат, без дрехи изпращат! Седи си един в кръчмата и си пие. На третата ракия се провиква: - Всички политици са говна! Присяда до него друг, също така пийнал и казва: - Правилно! Пийва си още стотарка и пак се провиква: - Всички мутри са копелета! - Добре го каза! На следващата стотарка: - Всички левскари са педали! - Е, мой човек тук попрекали! - Ти к’во бе? Да не си левскар? - Нннеее ... педал!