Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Искам да съм шампион,но не за медал,слава и пари,а за да дам едно истинско интервю. - Как се почуствахте като разбрахте,че сте шампион? - Сереше ми се, ама трябваше да се усмихвам. - Вълнувахте ли се преди състезанието? - Естествено, като ме няма не знам дали баджанака ще събере хора за клането на прасето. - На какво дължите успеха си? - Тренерът ми стопяваше лагерите. - Кое ви подкрепяше? - Ми дават разни хапчета, де да знам какви,казват че са витамини. -Кого искате да поздравите? - Баджанак, да си взема медала и идвам,трябва да е останало от прасето и виното!
Спортни 3,499 прегледа
Следващ →

Още вицове

Млад лейтенант, току-що завършил ВоенМеха, търка екрана на осцироскопа със спирт. Влиза капитанът. - Какво правиш! На какво са ви научили в училище? - Почиствам техниката, както са ми преподавали. Вземаме памуче, напояваме го със спирт и трием. - Теоретик! Виж как се прави! Взема чаша. Пълни я със спирт. Изпива я. Дъхва върху екрана и започва да трие... - Иванчо,обясни ми какво е това храброст? - Храброст, госпожо, е да не знаеш нищо,абсолютно нищо и да вдигаш рька... Събота вечерта на 03.12.2011 нямаше градски транспорт в София. Всички шофьори и ватмани бяха на концерта на Лепа Брена. Детската градинка. Децата ще ги слагат след малко на гърнетата да пишкат и акат. Петърчо обяснява на Иванчо, на ухото, каква хубава нова леличка имат, другата група, какви цици, какви дълги бедра. Иванчо: -Стига си ми обяснявал, ей носят гърнетата и сега няма да мога да седна на него, щото няма да ми влезе вътре пишлето... Между приятели: - Имах си всичко - пари, разкошна къща, кола, красива жена, която ме обичаше истински... И всичко това го изгубих за броени минути! - Какво се случи? - Някакъв идиот каза на жена ми...