Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Бай Ганьo Българина Турчина и Американеца отиват в една пещера влиза турчина и чува аз съм синьото око и избягва влиза американеца и избягва и след това влиза българина и чува аз съм синьото око внимаваи да не ти посинее и другото око
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Седи блондинка.Изведнъж чува шум в главата и пита: -Кой е там? -Аз съм червей мозъкояд! -Какво правиш там? -Гладувам!!!
Блондинки
03.10.2017
3,474 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мери била добра католичка. Омъжила се и имала десет деца. Но съпругът й внезапно починал, тя се омъжила отново след две седмици, за да да намери утеха в скръбта си. Родила от него още дванайсет деца. Когато станала на шейсет, мъжът й починал и след няколко месеца и тя го последвала в гроба. На погребението свещеникът вдигнал поглед към небесата и казал: - Слава тебе, господи, те най-накрая се събраха. Най-големият син на Мери, който седял на първата пейка, се обърнал към него: - Прощавайте, отче, но кого имахте предвид - баща ми или вторият ми баща? - Краката й, момчето ми - отвърнал свещеникът.
- Ако шефът ти разбере, че си се омъжила, веднага ще те уволни! - О аз няма да му кажа! - Ами ако ти се роди дете? - О, тогава той няма да посмее да се обади!
Разговор между двама: - Ти кога разбра че си бисексуален? - Когато за пръв път спах с жена!
На вратата се звъни. Отваря възрастен господин - гледа - пощальон: - Вие ли сте Иванов? - Да. - Имате телеграма. - С песничка!? - Не, ние никога не пеем телеграмите. - Моля ви, цял живот съм мечтал за пееща телеграма! - Господине, ние сме държавна служба и не правим такива работи. - Хайде де, направете изключение, днес имам рожден ден! - Добре. Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, Хепи бъртдей ту ю, сестра ти умря...
Пак попитали Радио Ереван: - Какво означава "домашно шампанско"? Радиото веднага отговорило: - Пиеш си виното вкъщи, а жена ти съска около теб...