Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се две блондинки. Едната казва на другата: - Снощи в дискотеката се запонах с един хакер. - И?! Какво? - Покани ме на кафе у тях после. - И?! И? - Отидохме у тях. - И после? - Събляхох се, свалих си гащите... - Ти носиш гащи?!!
Разни 1,909 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вървял си един човек по улицата. По едно време го ударило на пеене: - Само Ле-е-е-вски, само Ле-е-е-вски... Чул го обаче един цесекар и приближавайки се към него викнал: - Ей, нещастник, ще ти счупя... - Само Левски са свине-е-е. - Не понасям жени, на които направо на лицето им е написано, че се продават. - И какво именно не ти харесва? - Скъпо, бе... "Ние от Microsoft се опитваме да направим работата с компютри лесна. А какво по-лено от това да имаш само един единствен избор за софтуер?" Връща се от Ирак американска разузнавачка след секретна мисия: - Имам плана за нападение на САЩ от Ирак - откраднах го от Садам Хюсеин. Също така донесла съм и сина му. - Супер!- зарадвали се генералите. - Ще трябва да го разпитаме веднага! - Ще се наложи да изчакате девет месеца. - Мен ме ухажваха най-богатите и най-красивите кавалери - а аз какво направих - омъжих се за теб... - Мдаааа... Те явно са били и по-умни от мен, защото в крайна сметка аз се ожених за теб...