Малко дете и майка се возят в маршрутка. Минали покрай паметника Левски и майката казала:
- Сине, това е паметника на Левски. Тук са го обесели.
Детето учудено гледа и пита майката:
- Мамо, ама един по един ли са ги бесили или целия отбор с все треньора.
- Уважаеми колеги! Бъдете внимателни, в стола ни продават боза с изтекъл срок на годност от пет дни...пиша от телефона си по Wi-Fi-то от трета кабинка.