Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си блондинки: - Какво ти е зрението? - Минус 5. - Ау, сигурно постоянно мръзнеш?!
Блондинки 2,990 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Аман вече от буратиновци! - каза татко Карло и надяна презерватив на брадвата. Жена отива с приятелки на почивка. След няколко дни мъжът и се обажда по телефона: - Е , какво правите по цял ден там сега ..я кажи! - Ами , какво да ти кажа... едни плетат, други се ебат. - А ти от кои си? ? -попитал мъжът. -Как от кои? Не видя ли , че съм си забравила плетката у дома? ! ! Чапай и Петка бягат от белите. Препускат с конете, но белите са близо. Тогава се качват на едно дърво. Белите са отдолу, а те са затаили дъх на дървото. Петка шепне: - Не издържам, ще се изпусна! - Трай, бе! Че и мен ще видят! - Не издържам вече! Ще се изпусна! - Дръж се бе! - А поне може ли да пусна коня! В час по математика: — Иванчо,защо стоиш над тази празна тетрадка? – пита учителката. — Това ми е тетрадката за смятане на ум, госпожо. Един старец чакал на трамвайната спирка... Вижда го един приятел и му извиква: -ЕЙ!!!Отдавна не сме се виждали!!! -Да!-отговорил му другият. -Е,ожени ли се вече? -Не. -А какво чакаш? -Трамвая.