Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай ми сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще ядем. Излез и си поиграй още малко. - Няма никой. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Тогава си играй вкъщи нещо. - Добре, тогава играй с мен. На родители да играем. - Уф, добре. Ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се прибирам от работа. Какво дремеш? Вземи си вдигни задника и дай на детето сладолед.
Семейни 3,276 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Докторе, благодаря ви, че ме излекувахте от манията ми за величие! Сега аз съм човек с феноменална, невероятна, фантастична, ненадмината скромност! - Дайте някой лев,моля! Господ да ви благославя! - Как не ви е срам! Млад, здрав, прав! Отиди да работиш! - Аз сега съм след работа! Двама наркомана се разхождат в парка. Единият по едно време сръгва другия: - Внимание! Патрулка! Усмихни се! След 5 минути... - Можеш да спреш да се усмихваш! Вече сме в патрулката!!! В казармата имало криза. Нямало никаква храна и главнокомандващия наредил, всеки който намери храна да я сподели с другите. Един ден Иванов и Димитров, влизат в стаята на своя приятел и гледат, че Сапунков нещо дъвче. Тогава двамата казали: - Ейй, какво ядеш, бе! Дай малко и на нас! Тогава Сапунков се опулил извадил един чорап от устата си и казал: - Перем си чорапите! Девойка стои на парапета на мост с явното намерение да се прости с живота. Приближава клошар. - Абе момиче.. Така и така си решила да мреш.. Все тая ти е... Дай да те опъна като за последно, жена не съм пипал от години! - Ти! Нещастник! Виж се на какво приличаш! Вонящ, мръсен, въшлив! Не, не и не! Махай се! - Добре... Добреее... Отивам си... Ще те чакам под моста...