Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо казва на майка си: - Мамо, дай ми сладолед. - Няма да ти дам, скоро ще ядем. Излез и си поиграй още малко. - Няма никой. Дай сладолед. - Няма да ти дам. Тогава си играй вкъщи нещо. - Добре, тогава играй с мен. На родители да играем. - Уф, добре. Ти си бащата, аз съм майката. - Ето аз се прибирам от работа. Какво дремеш? Вземи си вдигни задника и дай на детето сладолед.
Семейни 3,277 прегледа
Следващ →

Още вицове

В поделението за проверка всичко се боядисва. Един редник не можал да стигне до горния край на ракетата. Повъртял се наоколо, но накрая хвърлил кофата с боята. Тя захлупила ракетата и я обляла с боя. В този момент минал старшината: - Какво е това? - Как какво - неутроноуловител. - отговорил боеца. - Знам че е неутроноуловител. Защо не е боядисан? За кое е по-неприлично да се пита една жена - възраст или тегло? Зависи от нейната възраст и тегло. Благословен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи. Иванчо и Марийка правели секс. Бабата на Иванчо влязла и ги питала : - К`во прайте бе? - Секс! - Ааа! Добре. Аз си мислих че пушите. Бик - разплодник остарял, но стопанинът му не го продал на кланницата, а го оставил на доизживяване в стадото. Докарал нов бик. Ветеранът, виждайки младия си колега започнал да се ежи, да рие с копита в пръста и да се държи така сякаш защитава харема си. Стопанинът му подметнал подигравателно: - Какво се ежиш? Ти си вече взел-дал! - Знам, но все пак трябва да кажа на новия, че не съм крава! - отговорил бикът.