Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако желаеш нещо, докажи го с действия.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Токчетата сме ги измислили ние(мъжете), за да изглеждат по-секси дупетата на жените и за да не може да ни бягат...
Бисери
03.10.2017
3,598 прегледа
Следващ →
Още вицове
Отишъл бял мисионер да учи на цивилизация черно канибалско племе в Африка. Случило се обаче така, че съгрешил с жената на вожда и на вожда на племето му се родило бяло дете. Усетил вожда каква е работата и отишъл при мисионера. - Я ми кажи сега как става тоя номер, да имам бяло дете? - Това се вика ГЕНЕТИКА - казал мисионерът. - Каква генетика бе, аз съм черен, жената черна, цялото племе черно, ти викаш че било ГЕНЕТИКА, какво е това? - Сега ще ти обясня - казал мисионерът и посочил в далечината. Виждаш ли онова стадо козички? Всичките са бели, но онова яренце в края е черно. Ето това се нарча ГЕНЕТИКА. Погледнал вожда на туземците към козичките, помислил малко и казал. - Добре. Ще се разбереме с тебе така. Аз ще си мълча за детето, а ти ще си мълчиш за козичките.
Връща се мъж от командировка и заварва жената с любовник. - Здравейте, аз съм Иван Петров, генерален директор, а и съпруг на тази дама. - Здравейте, а аз съм изпълняващ длъжността генерален директор.
- Можеш ли да караш колата, ако си изпил чашка уиски? - пита старец возещия го таксиметров шофьор. - Разбира се. - А ако си изпил две? - Разбира се, че мога. След кратко мълчание старецът попитал: - А ако си изпил цяла бутилка? - Ами какво ми досаждаш непрекъснато? - избухнал шофьорът. - Както виждаш - карам си, без да ми личи нищо.
- Славчо, пиеш ли? - Ако това е въпрос то "не", а ако е предложение - да.
Учителката на казва на Иванчо: - Утре да дойде дядо ти в училишето! - Сигурно искате да кажете - баща ми? - Не, дядо ти. Искам да му покажа, какви грешки прави сина му в твоите домашни.